Sportinės kojinės

Spalva: Balta - Mėlyna Sudėtis: 65% medvilnė, 26% poliamidas, 5% polipropilenas, 4% elastanas ..
€320
405
Spalva: Balta - Pilka - Žalia Sudėtis: 65% medvilnė, 26% poliamidas, 5% polipropilenas, 4% elas..
€320
406
Spalva: Mėlyna - Geltona - Juoda Sudėtis: 65% medvilnė, 26% poliamidas, 5% polipropilenas, 4% e..
€320
407
Spalva: Juoda - Raudona - Oranžinė Sudėtis: 65% medvilnė, 26% poliamidas, 5% polipropilenas, 4%..
€320
408
Spalva: Balta-Mėlyna-Raudona Sudėtis: 69% medvilnė, 26% poliamidas, 4% elastanas, 1% polipropil..
€320
409
Spalva: Juoda-Mėlyna-Žalia Sudėtis: 69% medvilnė, 26% poliamidas, 4% elastanas, 1% polipropilen..
€320
410
Spalva: Juoda-Oranžinė-Pilka Sudėtis: 69% medvilnė, 26% poliamidas, 4% elastanas, 1% polipropil..
€320
411
Spalva: Balta Su sidabro jonais AG+ Sudėtis: 78% medvilnė, 16% polipropilenas, 3% poliamidas,..
€290
414
Spalva: Juoda Su sidabro jonais AG+ Sudėtis: 78% medvilnė, 16% polipropilenas, 3% poliamidas,..
€290
415
Spalva: Pilka Su sidabro jonais AG+ Sudėtis: 78% medvilnė, 16% polipropilenas, 3% poliamidas,..
€290
416
Spalva: Balta Su sidabro jonais AG+ Sudėtis: 78% medvilnė, 16% polipropilenas, 3% poliamidas,..
€290
417
Spalva: Juoda Sudėtis: 87% medvilnė, 11% poliamidas, 2% elastanas ..
€250
335

Sportinės kojinės itin populiarios ir aktualios tiek vyrams, tiek ir moterims. Jos yra labai patogios, kvėpuojančios ir neslystančios, kas labai patogu sportuojant ant kilimėlio be avalynės ir atliekant įvairius lankstumo pratimus, pavyzdžiui jogos, pilateso ar kalanetikos treniruotėse. Tokios sportinės kojinės yra labai patvarios, atsparios intensyviam trynimui, tad jas jūs ilgai nešiosite ir net skalbiant daug kartų nepraras savo išvaizdos. Taip savo asortimente siūlome universalias sportines kojines, puikiai tinkančias aktyvioms sporto šakoms, bėgimui ir aktyviai veiklai. Kojinės sportui yra pagamintos iš medžiagų, kurios puikiai sugeria drėgmę ir prakaitą bei greitai džiūsta.

Kur parduodamos sportinės kojinės pigiau?

Daugumoje sportinių prekių parduotuvių specialiai sporto šakai skirti aksesuarai yra pakankamai brangūs ir jiems gana retai yra taikoma didesnė nuolaida. Taip yra dėl to, kad tokios prekės kaip kojinės yra labai paklausios ir ne visada rasi sau tinkantį dydį. Tačiau mes nuolat pildome savo asortimentą, dėl to pas mus rasite didžiulę dydžių, spalvų ir modelių įvairovę. Jums patikusias sportines kojines galite patogiai įsigyti internetu, patrauklesne kaina nei tai siūlo specializuotos sporto prekių parduotuvės.

Mūsų asortimentas

Savo asortimente siūlome platų asortimentą sportinių kojinių, kur kiekvienas atras tinkamiausias kojines ne tik sporto žaidimams, bet ir žygiams ar kitai aktyviai veiklai. Pasiūloje yra skirtingi kojinių dydžiai, tai tikrai atrasite jums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą, kuris jums tarnaus ne vieną sporto sezoną ir atneš ne vieną reikšmingą pergalę, kuria galėsite didžiuotis. Gal taip mūsų kojinės ilgainiui taps jūsų sėkmės talismanu, be kurio jūs neįsivaizduosite savo treniruočių ir kelionių.  

Džiaugiamės, jog mūsų patenkinti klientai, nuolat grįžta atsinaujinti ir rekomenduoja mus savo pažįstamiems, kolegoms ir draugams. Tad vis didesnė sportuojančių ir fiziškai aktyvių žmonių bendruomenė buriasi į mūsų lojalių klientų gretas. Stengiamės, kad jūs būtumėte ne tik patenkinti puikia sportinių kojinių kokybe, plačiu jų asortimentu, bet ir puikiais mūsų pasiūlymais, akcijomis bei sezoniniais išpardavimais, kurie leidžia dar daugiau sutaupyti ir pasirengti patogiai sportuoti.