Kojinaitės

Spalva: Juoda, Nude, Argento, Panna Dydis unica Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas ..
€450
857
Spalva: Juoda Dydis unica Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas ..
€450
858
Spalva: Juoda Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas ..
€290
789
Spalva: Juoda Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas ..
€290
791
Spalva: Juoda, Beige natural, Camoscio Sudėtis: 83% poliamidas, 17% elastanas ..
€390
518
Spalva: Raudona/Juoda Sudėtis 1: 85% medvilnė, 10% poliamidas, 3% polipropilenas, 2% elastanas ..
€490
712
Spalva: Juoda Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas ..
€390
742
Spalva: Juoda Sudėtis: 91% poliamidas, 9% elastanas ..
€350
870
Spalva: Juoda Sudėtis: 89% poliamidas, 11% elastanas ..
€350
871
Spalva: Juoda Sudėtis: 92% poliamidas, 8% elastanas ..
€350
728
Spalva: Juoda Sudėtis: 88% poliamidas, 12% elastanas ..
€350
726
Spalva: Marine-Silver Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas ..
€390
353

Nenuginčijamas faktas yra tai, kad kojinaitės moterims tikrai atras vietos, bet kurios moters spintoje. Jos puikiai nešiojasi ir yra reikalingos praktiškai kasdien, todėl moterys jų įsigyja tikrai ne po vieną porą. Tikrai nėra taip paprasta rasti kur yra parduodamos patogios kokybiškos moteriškos kojinaitės, kur po vieno išėjimo, netaptų nenešiojamomis. Mūsų asortimente surasite pačių įvairiausių modelių ir rūšių kojinaičių, kurios tiks praktiškai prie bet kurio stiliaus drabužių derinio jūsų garderobe.

Kur parduodamos kojinaitės pigiau?

Mūsų asortimente yra siūlomos įvairios kojinaitės, skirtos kasdienai ar išeigai, tiek trumpos, tiek vidutinio ilgio, kurios puikiai tiks tiek prie džinsų, tiek laisvalaikio kostiumo ar dalykinio kostiumėlio. Jas galite patogiai įsigyti internetu, net neiškėlus kojos iš namų, labai patrauklia kaina, nei tai siūlo mūsų konkurentai. Mes nuolat domimės naujovėmis ir šiuolaikinėmis mados tendencijomis, tam, kad galėtume pasiūlyti geriausius aukštos kokybės gaminius, ką galima geriausio atrasti rinkoje už prieinamą kainą. Mūsų asortimente yra siūlomos kokybiškos šukuotinės medvilnės, vilnelės, poliamido ir minkštos jaukios mikrofibros bei kitų medžiagų kojinaitės, kurios tikrai nepalieka abejingų. Jos yra labai patogios, puikiai nešiojasi, nesmunka ir gerai skalbiasi, neprarasdamos nei savo pradinės prekinės išvaizdos, nei formos.

Klienčių atsiliepimai apie mūsų kojinaites

Džiaugiamės, jog mūsų prekes jau spėjo teigiamai įvertinti dauguma mūsų klienčių, kurios nuolat grįžta pačios atsinaujinti ir papildyti garderobą, bei rekomenduoja mus savo draugėms ir kolegėms. Geras grįžtamasis ryšys ir puikūs atsiliepimai mus labai motyvuoja dar labiau stengtis ir pasiūlyti dar įdomesnių modelių moterims, kad jos galėtų džiaugtis ir jaustis labai patogiai ir komfortiškai. Esame tam, kad patenkintume net ir išrankiausių klienčių norus ir pateisintume lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, kad galėtume jums pasiūlyti ne tik puikias prekes, bet ir aukšto lygio paslaugas bei puikų aptarnavimą, kad kiekviena moteris ar mergina, apsiperkanti mūsų elektroninėje parduotuvėje, jaustųsi ypatinga.

Mes esame pasiruošę jums padėti, patarti ir padėti išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą bei operatyviai pristatyti užsakymą jūsų nurodytu adresu.