Priklijuojamos kojinės

Spalva: Juoda su gėlių dekoracija Seksualios Sudėtis: 79% poliamidas, 21% elastanas ..
€1340
618
Spalva: Juoda Prilipinamos Matinės Nėriniuota juosta Sudėtis : poliamidas 85 % , elastana..
€990
787
Spalva: Juoda Dekoratyvinė siūlė gale Su nėriniuota juosta Sudėtis: 88% poliamidas, 12% ela..
€1150
427
Spalva: Juoda, Raudona, Visone (Kūno) Kojinės su nėriniuota juosta Prilipinamos Sudėtis: 88..
€950
428
Spalva: Juoda, Visone, Naturale, Grafit Klasikinės prilipinamos kojinės Kojinės su nėriniuota..
€790
476
Spalva: Juoda Matinės prilipinamos kojinės Puoštos plačia nėrinių juosta Silikoninė ..
€900
477
Spalva: Juoda, Visone Klasikinės prilipinamos kojinės Kojinės su nėriniuota 10 cm juosta Su..
€900
478
Spalva: Bianco (Balta) Vestuvinės kojinės Sudėtis: 85% poliamidas, 15% elastanas ..
€850
479
Spalva: Bianco (Balta) Vestuvinės kojinės Sudėtis: 85% poliamidas, 15% elastanas ..
€850
480
Spalva: Bianco (Balta) Vestuvinės kojinės Sudėtis: 85% poliamidas, 15% elastanas ..
€850
481
Spalva: Juoda Sudėtis: 88% poliamidas, 12% elastanas ..
€990
669
Spalva: Juoda Sudėtis: 88% poliamidas, 12% elastanas ..
€940
670

Priklijuojamos kojinės – tai tikra moteriškumo ir seksualumo viršūnė, kuri tikrai privers stipriau plakti ne vieno stipriosios lyties atstovo širdį ir slapta svajoti apie nuostabų vakarą drauge.

Tad tiek moterims, tiek merginoms tikrai rekomenduojame papildyti savo garderobą, kad ten atsirastų kokybiškos seksualios priklijuojamos kojinės. Jos ne tik nuostabiai atrodys, bet ir optiškai pailgins bei padailins jūsų kojas, atskleisdamos moteriškus privalumus. Tokio tipo kojinės yra labai patogios, nes yra prilimpančios silikoninėmis juostelėmis prie odos ir tvirtai laikosi. Tai tikrai nereiks jaudintis, kad jos nusmuks einant ar sukels nepatogių situacijų.

Kur įsigyti priklijuojamas kojines pigiau?

Mūsų asortimente internetu yra parduodamos pačios įvairiausios, madingos, aukštos kokybės priklijuojamos kojinės, kurios tikrai patiks visoms moterims ar merginoms. Mes nuolat atnaujiname ir papildome savo asortimentą naujomis prekėmis, atitinkančiomis šiuolaikines mados tendencijas, tad tikrai surasite ne vieną sau patinkantį ir tinkantį variantą, leisiantį atrodyti ypatingai. Čia yra siūlomi patys įvairiausi dydžiai ir modeliai, tad net ir pačios išrankiausios klientės galės patenkinti savo poreikius bei lūkesčius. Nuolat organizuojame įvairius specialius pasiūlymus, akcijas ir sezoninius išpardavimus, tad galite pasinaudoti išskirtine galimybe – įsigyti pageidaujamas priklijuojamas kojines geresne kaina.

Mūsų klienčių atsiliepimai

Mes džiaugiamės, kad mūsų nuolatinės klientės nuolat grįžta atsinaujinti savo garderobo ir įsigyti aukštos kokybės madingų, išskirtinių modelių pėdkelnių ir kojinių. Taip pat siūlomos prilipinamos kojinės išskirtinėms progoms ir karštiems pasimatymams. Mūsų gaminiai jau spėjo pelnyti daugumos moterų ir merginų pasitikėjimą bei gerą vardą, todėl jos drąsiai rekomenduoja mūsų elektroninę parduotuvę savo draugėms ir kolegėms, kurios taip pat džiaugiasi puikiu pasirinkimu ir greitu prekių pristatymu.

Jei taip nutiktų, kad jūs nerandate konkretaus dydžio, spalvos ar modelio kojinių bei pėdkelnių, visuomet galite kreiptis į mus tiesiogiai elektroniniu paštu ar atsiuntus užklausą, o mes pasistengime operatyviai atsakyti ir gauti pageidaujamą prekę arba pasiūlyti abipusiai tenkinančią alternatyvą. Mes esame am, kad jums padėtume susikurti savo įvaizdį ir skleisti savo moteriškumą, ir labiau pasitikėti savo jėgomis.