Raštuotos pėdkelnės

Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Matinės Nepermatomos Sudėtis: ..
Nuo €1050
891
Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Idealiai priglunda Matinės Sud..
€1050
904
Spalva: Juoda Sudėtis: 93% poliamidas, 7% elastanas ..
€1150
889
Spalva: Juoda Sudėtis: 95% poliamidas, 5% elastanas ..
€1150
890
Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Nepermatomos Matinės Sudėtis: ..
Nuo €1050
892
Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Matinės Nepermatomos Sudėtis: ..
Nuo €1050
893
Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Idealiai priglunda prie kūno Mat..
€1050
894
Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Matinės Idealiai priglunda prie ..
€1050
895
Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Raštas imituojantis tinklel..
€1050
896
Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Geometriškas raštas ..
€1050
897
Spalva: Juoda Raštuotos moteriškos pėdkelnės Idealiai priglunda prie kūno Mat..
€1050
898
Spalva: Juoda Raštuotos pėdkelnės Matinės Mažų širdelių raštas Sudėt..
€1050
899

Raštuotos pėdkelnės sėkmingai karaliauja mados tendencijų topuose jau ne vieną sezoną. Tai ne tik ryškus akcentas, bet ir labai universalus, padedantis užmaskuoti nežymius trūkumus, išpildyti norimą įvaizdį ir tuo pačiu visų dėmesį atkreipianti aprangos detalė, kuri dažniausiai nepalieka abejingų.

Priklausomai nuo metų sezono, galima rinktis įvairaus storio raštuotas pėdkelnes, tai gali būti vidutinio storumo 15-20 denų pėdkelnės su raštais pavasariui, rudeniui ar net vėsiems vasaros vakarams ir žieminės storos 60-100 denų pėdkelnės, kurios puikiai papuoš ir sušildys paspaudus šaltukui.

Populiariausios raštuotos pėdkelnės

Raštuotos pėdkelnės būna pačios įvairiausios. Tad priklausomai nuo progos, galima išsirinkti norimo motyvo pėdkelnes. Pavyzdžiui, itin puošniai atrodo plonos raštuotos pėdkelnės, pasiūtos iš gipiūro. Moterims jos labai patinka ir mielai yra perkamos ypatingoms progoms, kuomet norima pasipuošti ir atrodyti seksualiai. Tačiau tam, kad neatrodytumėte neskoningai, raštuotas pėdkelnes reiktų pasirinkti labai atsakingai. Pirmas dalykas yra tai, kad būtina jog dydis būtų tinkamas ir jaustumėtės ne tik gražiai, bet ir patogiai. Kitas, nemažiau svarbus dalykas – tinkamai įsivertinti savo figūros tipą ir pasirinkti tokio stambumo raštą, kad jis jūsų formas dailintų, o ne vizualiai pridėtų papildomų kilogramų. Žinokite, kad smulkūs raštai, vizualiai lieknina kojas ir dailina siluetą, tuo tarpu – stambesni, visiškai atvirkščiai. Populiariausi raštai išlieka – eglutės pynimas, žąsies kojelė, taškeliai, žvaigždės, tinklelio imitacija, geometrinės figūros, dryžiai, langeliai ir augalų motyvai. Taip pat efektingai atrodo ir spalvotos raštuotos pėdkelnės, kurios puikiai suderintos su kitais aksesuarais.

Kur įsigyti pėdkelnes geriausia kaina?

Mūsų asortimente yra siūlomos tik kokybiškos pėdkelnės, kurių rūšis kruopščiai atrenkame ir stengiamės, jog jos atitiktų naujausias mados tendencijas. Visus gaminius galima patogiai įsigyti internetu. Čia yra siūlomi įvairūs dydžiai, tad pasirinkimas tikrai žymiai geresnis nei tai galėtų pasiūlyti kita specializuota parduotuvė. Mūsų klientės jau spėjo įvertinti mūsų pasiūlą, dėl to drąsiai grįžta atgal ir rekomenduoja mus savo draugėms bei kolegėms. O mes džiaugiamės, kad galime papuošti moteris ir suteikti joms daugiau pasitikėjimo savimi.