Tinklinės kojinės

Spalva: Juoda, Raudona, Visone (Kūno) Kojinės su nėriniuota juosta Prilipinamos Sudėtis: 88..
€950
428
Spalva: Juoda Stambaus tinklelio kojinės Kojinės su nėriniuota juosta Sudėtis: 88% poliamid..
€890
290

Turbūt daugeliui tinklinės kojinės asocijuosi su seksualumu ir užuominomis intymiai bendrauti, tačiau jau senai šis kontekstas yra neaktualus, nes šiuo metu tai ypač madingas raštas. Skirtinguose rūbų deriniuose jis gali atrodyti labai efektingai ir tikrai nedviprasmiškai. Tinklinės kojinės ypač yra mėgstamos moterų šiltuoju metu, nes puikiai praleidžia orą ir neleidžia sukaisti. Be to, tinklelis optiškai labai padailina kojas, priduodamas grakštumo ir elegancijos. Puikiai žiūrisi su klasikiniais kelnių kostiumėliais ir aukštakulniais ar plačiomis kulotėmis. O vakarui galite efektingai pasipuošti prie vakarinės aprangos. Jaunimo tarpe, tinklinės kojinės puikiai tinka po plėšytais džinsais ar bet kurio tipo plačiomis laisvomis trumpintomis kelnėmis, šiuo atveju avalynė nėra tokia svarbi, bet dažniausiai derinama su aulinukais batais grubiu padu ar platformine sportinio stiliaus avalyne.

Kur galima įsigyti tinklines pėdkelnes pigiau?

Kokybiškas tinklines pėdkelnes galite patogiai surasti ir įsigyti internetu. Mūsų asortimente yra siūlomos įvairaus ilgio, spalvų ir tinklelio tankumo kojinės, kurio tikrai atras savo vietą jūsų garderobe. Tad tikrai galima žaismingai susikurti sau puikų įvaizdį. Puiku tai, kad nuolat yra organizuojamos įvairios akcijos, patrauklūs pasiūlymai ir sezoniniai išpardavimai, tad tikrai yra ne viena proga įsigyti tinklines ar kokias kitas pėdkelnes geresne kaina, nes moterims tai labai aktualu. Taip galėsite sutaupyti ir nusipirkti reikiamo dydžio kojines ar pėdkelnes ir kitiems šeimos nariams.

Mūsų klientų atsiliepimai

Visos mūsų asortimente siūlomos kojinės ir pėdkelnės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų: medvilnės, vilnos, poliamido ar mikrofibros, todėl yra ilgaamžės, patvarios ir puikiai nešiojasi. Taip pat net po kelių skalbimų nepraranda savo formos ir yra patogios. Linkime nebijoti spalvų, eksperimentuoti ir nesustoti ieškoti savo stiliaus, kuris padėtų ne tik susikurti savo unikalų įvaizdį, bet ir charizmą bei asmenybės žavesį. Mes esame pasiruošę jums padėti atrasti kuo daugiau spalvų, raštų, dydžių ir išskirtinumą. Padėsime jums išsirinkti ir surasti labiausiai tinkamą variantą. Dėkojame, jog perkate ir tampate mūsų didžiausiomis gerbėjomis ir lojaliomis klientėmis, kurios nuolat atranda ir įsigyja kažko naujo.