Elastingos ir tvirtos pėdkelnės

Spalva: Juoda, Visone, Golden, Grafit Puikiai tinka vasaros sezonui Nepaprastai patogios Su..
€790
26
Spalva: Caramello, Juoda Liekninančios Formuojančios Sudėtis: 77% poliamidas, 22% elastanas..
€800
564
Spalva: Caramello, Cappuccino, Sierra, Juoda Skaidrios Nematomos Sudėtis: 84% poliamidas, 1..
€550
565
Spalva: Juoda, Londra Nepermatomos Subtilus satininis blizgesys Puikiai pritaikytos prie kū..
€990
27
Spalva: Juoda Nepermatomos Subtilus satininis blizgesys Elastingos Puikiai pritaikytos pr..
€1090
28
Spalva: Juoda, Grafit Minkštos Ypatingai patogios ir elegantiškos Nepermatomo..
€1090
29
Spalva: Juoda Minkštos Ypatingai patogios ir elegantiškos Nepermatomos Suku..
€1150
30
Spalva: Juoda Ypač patvarios Labai elastingos Sudėtis: 76% poliamidas, 24% elastanas ..
€1650
31
Spalva: Golden, Juoda Permatomos Padeda kovoti su celiulitu Gerina kraujotaką ir odos i&sca..
€890
42
Spalva: Juoda Nepermatomos Padeda kovoti su celiulitu Gerina kraujotaką ir odos išva..
€950
43
Spalva: Golden (įdegusio kūno), Grafit (pilka), Juoda Švelnus, laipsniškas sp..
Nuo €630
63
Spalva: Juoda Švelnus, laipsniškas spaudimas Antivarikozinis poveikis Aps..
Nuo €650
45

Norinčios padailinti savo figūrą ar užmaskuoti nedidelius trūkumus ieško pačių įvairiausių būdų kaip tai padaryti. Vienas iš puikių ir efektyvių sprendimų – elastingos pėdkelnės. Jų dėka ne tik padailinsite savo formas, bet ir sumažinsite kojų skausmą, kas itin aktualu dirbant stovimą darbą ar visą dieną praleidžiant su aukštakulniais. Elastingos pėdkelnės turi mažesnę kompresiją nei specialios medicininės paskirties pėdkelnės, tačiau jos puikiai tinka jei problemos su kraujotaka kojose yra tik pradinėje stadijoje. Kita teigiama savybė, kodėl verta rinktis būtent šios rūšies pėdkelnes, yra tai, kad jos yra neplyštančios. Moterims tai labai svarbu, nes mažiausiai ko norisi, tai, kad pačiu nepalankiausiu metu pėdkelnės prairtų.

Kodėl svarbu, kad pėdkelnės elastingos?

Nešiojant pėdkelnes kasdien, svarbu, kad jos būtų kokybiškos ir patogios, nes tai tiesiogiai veikia mūsų sveikatą. Moterims ypač aktualu, kad kraujotaka kojose ir limfos apytaka audiniuose nesutriktų ir nespaustų dubens organų, kas gali sukelti įvairius sveikatos sutrikimus ar net ligas. Dėl to, be galo svarbu, kad pėdkelnės būtų pakankamai elastingos. Dažniausiai tokio tipo pėdkelnės yra tampresnės liemens ir klubų srityse, o jų pėdos yra sustiprintos, dėl to yra neplyštančios taip greitai kaip kitų rūšių pėdkelnės. Galima pasirinkti skirtingų denų bei dydžio, priklausomai nuo to, prie ko jas norite dėvėti. Tam, kad pėdkelnės būtų tikrai patogios, labai svarbu išsirinkti taip, kad dydis būtų tinkamas. Jokiu būdu nerekomenduojame rinkti vienu dydžiu mažesnes, tikintis, kad jos labiau padailins formas. Tad atkreipkite dėmesį į rekomenduojamas dydžių lenteles ant pakuotės ir išsirinkite optimaliausiai tinkamą variantą.

Kur galima įsigyti pėdkelnių pigiau?

Platų pageidaujamo dydžio, spalvos ar raštų elastingų pėdkelnių asortimentą galite surasti internetu. Mes siūlome aukšto kokybės pėdkelnes, kurias jau spėjo įvertinti mūsų klientės. Jos džiaugiasi, jog asortimente yra įvairūs dydžiai, tad bet kokio sudėjimo moteris tikrai išsirinks tai ko joms reikia patrauklesne kaina, nei tai daro bet kokia kita specializuota parduotuvė. Be to čia galima surasti ne tik jums reikalingas prekes, bet ir naudingos informacijos. Mes nuolat tobulėjame, plečiame savo asortimentą, nes nuolat domimės naujausiomis mados tendencijomis, kad galėtume patenkinti net ir išrankiausių klienčių poreikius.