Neslystančios pėdkelnės

Spalva: Raudona Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastanas ..
€850
344
Spalva: Šviesiai pilka Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastan..
€850
345
Spalva: Tamsiai mėlyna Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastanas ..
€850
346
Spalva: Rožinė Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastanas ..
€850
347
Spalva: Šviesiai mėlyna Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elasta..
€850
348

Turintys mažamečių vaikų, tikrai puikiai žino kokie jie būna nenuspėjami ir judrūs. Jie nuolat kažką aktyviai veikia, tyrinėja aplinką, daug žaidžia ir bėgioja, todėl neslystančios pėdkelnės yra būtent tai, kas padeda judrius vaikus, bent kažkiek pristabdyti ir apsaugoti nuo galimų traumų ar skausmingų susidūrimų vieniems su kitais. Šios pėdkelnės su ABS apsauga puikiai tinka tiek pradedantiems ropoti ar vaikščioti tiek kūdikiams, tiek šiek tiek vyresniems vaikams.

Kas yra ABS?

ABS – tai speciali technologija, kuri padeda sukurti efektyvią apsaugą nuo paslydimo. Tai neslystančios pėdkelnės, turinčios tam tikrus stabdžiukus ant pėdkelnių pėdų, čiurnų ar kelių. Jos puikiai tinka tiek šliaužiojimui, tiek pirmiesiems vaikučio žingsniams ar ropojimui. Tokios neslystančios pėdkelnės yra pagamintos iš kokybiškos šukuotinės medvilnės ir padengtos guma labiausiai slystančiose vietose, kurios yra atspirties taškai, vaikui stengiantis tapti savarankiškam. Jos yra patogios, nevaržo judesių tiek šliaužiojimo, tiek ropojimo metu ir leidžia patogiai ir svarbiausia saugiai pažinti supantį pasaulį.

Kur galima įsigyti neslystančias kūdikių pėdkelnes pigiau?

Mūsų asortimente galite rasti įvairių kokybiškų pėdkelnių kūdikiams ir mažiems vaikams. Čia rasite įvairių dydžių pėdkelnių, nuo gimimo iki ikimokyklinuko amžiaus. Prekiaujame internetu, tad čia rasite mūsų visą asortimentą, kur galėsite patogiai išsirinkti ir įsigyti jums labiausiai patikusias ir tinkančias pėdkelnes ar kojines patrauklia kaina. Mes nuolat domimės naujovėmis, tam, kad galėtume pasiūlyti geriausius aukštos kokybės gaminius, ką galima geriausio atrasti rinkoje.

Jūsų grįžtamasis ryšys ir puikūs atsiliepimai mus labai motyvuoja dar labiau stengtis ir pasiūlyti dar įdomesnių modelių pėdkelnių jūsų mažyliams, kad jūs galėtumėte džiaugtis ir vaikučiai jaustųsi labai patogiai ir komfortiškai. Esame tam, kad patenkintume net ir išrankiausių klienčių norus ir pateisintume lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, kad galėtume jums pasiūlyti ne tik puikias prekes, bet ir aukšto lygio paslaugas bei puikų aptarnavimą, kad kiekviena klientė, apsiperkanti mūsų elektroninėje parduotuvėje, jaustų ypatingą dėmesį.

Mes esame pasiruošę jums padėti, patarti ir padėti išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą bei operatyviai pristatyti užsakymą jūsų nurodytu adresu.