Futbolo kojinės

Spalva: Pilka Sudėtis: 67% medvilnė, 32% poliamidas, 1% elastanas ..
€350
526

Jei nesugalvojate ką padovanoti savo vaikinui ar vyrui, aistringam futbolo fanui, kuris retkarčiais ir pats mielai paspardo kamuolį, tai visada puikiai tiks futbolo kojinės. Jos yra labai patogios, kvėpuojančios ir dengia blauzdas, taip apsaugant jas nuo kamuolio smūgių. Tai svarbu, nes futbolas yra greitas ir gana agresyvus taktinis žaidimas, kur veiksmas seka vienas po kito, tad ir pavojingų situacijų, kuomet yra pakišama koja yra tikrai ne viena. Tokios futbolo kojinės puikiai tinka ne tik šiam žaidimui, bet ir bet kokiai kitai aktyviai veiklai, kur tenka daug vaikščioti ir fiziškai judėti. Be to, futbolo kojinės yra labai patvarios, atsparios intensyviam trynimui, tad jas jūsų išrinktasis ilgai nešios ir net skalbiant daug kartų nepraras savo išvaizdos.

Kur parduodamos kojinės futbolui pigiau?

Daugumoje sportinių prekių parduotuvių specialiai sporto šakai skirti aksesuarai yra pakankamai brangūs ir jiems gana retai yra taikoma didesnė nuolaida. Taip yra dėl to, kad tokios prekės kaip kojinės yra labai paklausios ir ne visada rasi sau tinkantį dydį. Dėl to tenka rinktis ne visada patinkančią spalvą ar prekinį ženklą. Taip pat yra siūloma ir tam tikrų futbolo komandų atributika, tame tarpe ir apranga ar aksesuarai su jų logotipais, specialių turnyrų ar čempionatų spalvomis, tad iškart tokios prekės yra parduodamos kelis kartus brangiau nei įprasta sportinė apranga. Dėl to, mūsų siūlomos kokybiškos futbolininko kojinės yra pigesnės, nei jas siūlytų kokia kita sportinių prekių ar specializuota kojinių parduotuvė.

Mūsų asortimentas

Savo asortimente siūlome platų asortimentą vyriškų kojinių, kur bet kuris vyras atras tinkamiausias ne tik sporto žaidimams, bet ir kitai aktyviai veiklai. Pasiūloje yra skirtingi kojinių dydžiai, tai tikrai atrasite jums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą, kuris jums tarnaus ne vieną sporto sezoną ir atneš ne vieną reikšmingą pergalę, kuria galėsite didžiuotis. Gal taip mūsų kojinės ilgainiui taps jūsų sėkmės talismanu, be kurio jūs neįsivaizduosite savo dalyvavimo šiame daug aistrų sukeliančiame žaidime.