Pėdkelnės su žvaigždėm

Spalva: Juoda Sudėtis: 87% poliamidas, 13% elastanas ..
€990
833
Spalva: Juoda Stilingas raštas su žvaigždėmis Puikiai derinama Sudėtis: 92% poliamid..
€790
89
Spalva: Juoda Madingos raštuotos pėdkelnės Puikiai derinamos Sudėtis: 88% poliamidas..
€740
111
Spalva: Juoda Matinės Pagamintos 3D technologija Madingas raštas su blizgiomis žvaig..
€1190
196
Spalva: Juoda Madingos raštuotos pėdkelnės Puikiai derinamos Sudėtis: 88% poliamidas..
€690
382
Spalva: Juoda Stilingas raštas su žvaigždėmis Puikiai derinama Sudėtis: 87% poliamid..
€790
213

Žvaigždės dažnai yra siejamos ir daugumai asocijuojasi su sėkme ir svajonių išsipildymu. Tad kiekviena moteris svajoja būti sėkminga ir laiminga, tai kodėl to užšifruoti savo aprangoje? Yra sakoma, kad tam, kad išsipildytų mūsų norai reiktų juos vizualizuoti. Tad tikrai kiekvienos moters ar merginos garderobe turėtų atsirasti toks slaptas sėkmės talismanas – pėdkelnės su žvaigždėm. Mūsų interneto parduotuvė siūlo platų asortimentą žaismingų pėdkelnių su žvaigždutėmis, tad kiekviena gali atrasti sau labiausiai patinkantį ir tinkantį variantą.

Kaip derinti pėdkelnes su žvaigždėm?

Nėra vienos taisyklės, kaip reiktų derinti pėdkelnes su žvaigždėm.  Pirmiausia reiktų apgalvoti kokia proga jūs planuojate jas nešioti. Jei tai pėdkelnės su smulkiom ir subtiliom žvaigždutėm, tuomet jos puikiai tiks prie klasikinio kostiumėlio, pieštuko stiliaus sijono ar plačių trumpų kelnių. Galima prie jų puikiai priderinti bet kurio tipo avalynę – aukštakulnius, aulinukus ar plokščiapadžius batus. Priklausomai nuo to kiek denų yra pėdkelnės, tuo ryškesnis bus jų raštas. Tad geriausia, kad jis subtiliai atsikartotų jūsų aprangos derinyje ar aksesuaruose. Derinant spalvų gamą, rekomenduojama viename derinyje naudoti ne daugiau kaip tris spalvas ar jų atspalvius. Tačiau jei norite susikurti rokerišką stilių, galite tokio stiliaus pėdkelnes su įvairiais odiniais drabužiais ir metalinėmis grandinėmis, tiulio sijonais, plėšytais džinsais ar laisvo stiliaus suknelėmis. Nesvarbu, koks jūsų amžius, galite išreikšti savo asmenybę labai nesudėtingai ir neišleidžiant daug pinigų, nes kartais vienas akcentas, gali suteikti labai daug šarmo.

Kur parduodamos pėdkelnės su žvaigždutėm?

Mes internetu prekiaujame pačiomis įvairiausiomis pėdkelnėmis, tame tarpe ir su žvaigždutėm. Moterims siūlomi ne tik išskirtiniai raštai bei kokybė, bet ir įvairūs dydžiai. Garantuojame, jog dydis, nurodytas ant pakuotės tikrai atitiks realybėje, nes mes kruopščiai atsirenkame prekes ir atstovaujame patikimus gamintojus. Dėl to, galime savo klientėms pasiūlyti pirkti kokybiškas, pageidaujamos spalvos ar stiliaus pėdkelnes geriausia kaina. Mūsų devizas – aukšta kokybė pigiau, tai itin vertina mūsų lojalios klientės, kurios ne tik perka sau mėgstamiausius pėdkelnių modelius, bet ir drąsiai rekomenduoja jas savo draugėms ir pažįstamoms.