Pėdkelnės berniukams

Spalva: Plum Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliamidas, 2% elastanas ..
Nuo €540
675
Spalva: Yellow (Geltona) Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliamidas, 2% elastanas ..
Nuo €540
677
Spalva: Crete Sudėtis: 80% medvilnė, 18% poliamidas, 2% elastanas ..
Nuo €540
678
Spalva: Green (Žalia) Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliamidas, 2% elastanas ..
Nuo €540
679
Spalva: Navy Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliamidas, 2% elastanas ..
€790
798
Spalva: Carotte Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliamidas, 2% elastanas ..
€790
799
Spalva: žalia Sudėtis: 83% medvilnė, 14% poliamidas, 2% elastanas, 1% polipropilenas ..
€590
559
Spalva: Blue Sudėtis: 92% medvilnė, 6% poliamidas, 2% elastanas ..
€850
640
Spalva: Jeans Sudėtis: 92% medvilnė, 6% poliamidas, 2% elastanas ..
€850
641
Spalva: Jeans (tamsiai mėlyna) Medvilninės Su dinozauro paveikslėliais Sudėtis: 85% medviln..
€590
651
Spalva: Šviesiai pilka Medvilninės Su motociklų paveikslėliais Sudėtis: 64% medvilnė..
€590
652
Spalva: Tamsiai mėlyna Su meškiuko paveikslėliu Medvilninės Sudėtis: 78% medvilnė, 1..
€590
657

Mūsų asortimente yra siūlomos ir pėdkelnės berniukams. Čia galite pagal vaiko amžių ir ūgį išsirinkti kokybiškas reikalingų spalvų pėdkelnes, kurios ne tik puikiai nešiosis, bus patogios ir patvarios, bet ir net po keleto skalbimų atrodys labai gerai. Stengiamės berniukams atrinkti tokias pėdkelnes, kad jie noriai jas nešiotų. Galima rinktis tiek spalvotas, su paveiksliukais, tiek vienspalves pėdkelnes. Taip pat mūsų asortimente yra siūlomos berniukiškos baltos ir juodos pėdkelnės, kurias dažnai sunku gauti, nes yra pakankamai greitai išperkamos įvairiems spektakliams, darželio pasirodymams ar kitiems užsiėmimams, kuriems yra taikomas privalomas aprangos kodas.

Kur galima įsigyti pėdkelnių, skirtų berniukams pigiau?

Kaip ir minėjome, savo asortimente siūlome platų pačių įvairiausių pėdkelnių ir kojinių pasirinkimą berniukams. Stengiamės savo klientams atrinkti ne tik aukštos kokybes prekes, bet ir jas pasiūlyti geriausia kaina, pigiau nei ją galėtų pasiūlyti šioje rinkoje dirbantys konkurentai. Nuolat domimės naujovėmis ir šiuolaikinėmis mados tendencijomis, kad galėtume patenkinti net pačių išrankiausių ir įnoringiausių klientų poreikius. Tikimės, jog jūsų vaikai bus patenkinti mūsų pėdkelnėmis, kurios nevaržo judesių, kvėpuoja ir yra labai patogios, kas yra be galo svarbu mažiesiems.

Puikiai išmanome kas patinka vaikams, todėl atitinkamai formuojame savo vaikiškų prekių pasiūlą taip, kad ji patiktų ne tik mažųjų tėvams, bet ir vaikams būtų patogu, malonu ir gražu nešioti mūsų siūlomas pėdkelnes skirtingo amžiaus berniukams – nuo gimimo iki ikimokyklinio amžiaus.

Mūsų klientų atsiliepimai

Džiaugiamės, kad mūsų lojalūs esami ir potencialūs klientai teigiamai vertina mūsų pastangas nuolat atnaujinti asortimentą, jį vis papildant naujovėmis. Taip pat stengiamės, atsidėkodami už ištikimybę mums, pasiūlyti tam tikrų prekių žemesne kaina. Tai praktiškai visuomet galite surasti  vienokį ar kitokį aktualų pasiūlymą, leisiantį patogiai ir greitai apsipirkti internetu.

Stengiamės mokytis iš geriausių ir tobulinti klientų aptarnavimo darbą, kad kuo daugiau turėtume patenkintų žmonių, mūsų siūlomų prekių kokybe, kurią rekomenduotų savo draugams, artimiesiems ir pažįstamiems. Tikimės, jog jūsų vaikai bus patenkinti mūsų pėdkelnėmis, kurios nevaržo judesių, kvėpuoja ir yra labai patogios, kas yra be galo svarbu mažiesiems.