Leginsai

Spalva: Juoda Ypač patvarios Labai elastingos Sudėtis: 76% poliamidas, 24% elastanas ..
€1690
492
Spalva: Juoda Nepermatomi Matiniai Sudėtis: 94% poliamidas, 6% elastanas ..
Nuo €830
426

Moteriški leginsai ir jų tendencijos

Kai devintajame dešimtmetyje aerobikos mada buvo itin populiari,  kartu su ja buvo pristatyti leginsai moterims, niekas neįtarė, kad šis sportinės aprangos elementas paliks sporto sales ir visam laikui pasirodys moters drabužių spintoje kaip kasdienio drabužio elementas. Leginsai yra labai madinga ir patogi alternatyva kelnėms, ypač vertinama dėl tobulo prigludimo ir lankstumo. Tarp daugybės privalumų, kuriuos galima priskirti leginsams, tikrai yra ir tai, kad jie nevaržo judesių ir pabrėžia moters figūros pranašumus. Dėl šių priežasčių verta savo spintoje užimti vietą leginsams, kurie tikrai greitai taps vienu mėgstamiausių drabužių.

Dėvėkite leginsus ne tik namuose
Moteriški leginsai, pradėti gaminti prieš kelias dešimtis metų. Net jei planuojate juos dėvėti tik namuose, kaip namų aprangos dalį, galite tai padaryti stilingai. Atminkite, kad leginsai puikiai atrodo prie didelių megztinių ir marškinėlių, ilgų megztinių ar tunikų. Galite dėvėti klasikinius, juodus leginsus, kurie atrodo kaip džinsinės kelnės arba jas imituoja. Jei norite prisiderinti prie miesto stiliaus, rinkitės jiems patogius sportbačius. Esant tokiai aprangai, galite išeiti pasivaikščioti ar greitai apsipirkti. Pridėkite savo gatvės drabužių įvaizdį pasirinkdami derančius leginsus. Net aukštakulniai jiems tiks!

Leginsai kiekvienai progai
Apsivilkę paprastą bodi, sukursite nesenstančią aprangą, kuri iš gatvės stiliaus pasikeis į kasdienę. O jei planuojate dieną praleisti savo namuose, rinkitės itin patogius, klasikinius leginsus, kurie suteiks nevaržomą judėjimo laisvę. Be to, užsidėkite patogų megztinį ir būsite tikri, kad ne tik jausitės patogiai, bet ir atrodysite stilingai. Esant tokiai aprangai, jums nereikės jaudintis dėl netikėto paštininko ar kaimyno apsilankymo.