Vilnonės pėdkelnės

Spalva: Juoda Su kašmiru Sustiprinta kojų ir kulnų sritis Sudėtis: 45% viskozė, 49% ..
€1320
621
Spalva: Juoda Pėdkelnės su Vilna Puikios šaltiems orams Sudėtis: 57% medvilnė, 24% v..
€1320
693
Spalva: Juoda, Beige Tinka šaltiems orams Matinės Pėdkelnės su vilna Sudėtis: 51% ..
Nuo €1300
239

Vilna yra itin vertinama daugelio žmonių, nes ji yra natūrali, tad ir vilnonės pėdkelnės jau tapo viena iš populiariausių prekių mūsų asortimente, dėl to, kad leidžia odai kvėpuoti ir tuo pačiu puikiai sulaiko šilumą. Jos tinka net ir alergiškiems žmonėms, todėl vilnos gaminiai yra tokie paklausūs.

Savo asortimente siūlome platų vilnonių pėdkelnių, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų, asortimentą. Tai jau spėjo įvertinti mūsų klientės, kurios jau ne kartą įsigijo mūsų prekes ir labai vertina galimybę nusipirkti vilnones pėdkelnes geresne kaina, nei tai siūlo kiti. Jos drąsiai rekomenduoja mūsų prekes savo draugėms ir pažįstamoms.

Kokios vilnonės pėdkelnės yra populiariausios?

Vienas iš populiariausių mūsų klienčių pasirinkimų yra natūralios vilnos pėdkelnės, kurių sudėtyje yra poliamido ir vilnos, nes jos ne tik puikiai nešiojasi, bet ir lengvai yra prižiūrimos. Šiuo metu, vis labiau plintant idėjoms, skatinančioms mažinti vartojimą, daugumos pasirinkimas yra kokybiškos ir tvarios pėdkelnės moterims, kurias tinkamai prižiūrint, galima drąsiai nešioti net kelis sezonus. Garantuojame, kad siūlomų pėdkelnių dydis ir denai atitinka tai kas nurodyta ant pakuotės, tad nereiks jaudintis ar pavyks pasirinkti tinkamas, kad jaustumėtės komfortiškai. Be to, jūsų patogumui yra siūlomi įvairūs dydžiai, tad jei nesate įsitikinusi kurios bus patogesnės, galima įsigyti dvi poras ir taip apsispręsti ar norite labiau prigludusių ar laisvesnių.

Vilnonės pėdkelnės puikiai tiks ne tik žiemai, bet ir vėlyvam rudeniui ar ankstyvam pavasariui. Tad jas galite drąsiai dėvėti beveik visus metus. Jos nepraranda savo formos ir yra labai universalios, puikiai tinkančios praktiškai prie bet kurio rūbų derinio.

Kur parduodamos pėdkelnės su vilna?

Visos mūsų asortimente esančios vilnonės pėdkelnės yra parduodamos internetu, kur siūlome jas geriausia kaina, nei tai siūlo kokia kita specializuota pėdkelnių parduotuvė. Taip pat nuolat siūlome įsigyti pigiau gaminių, kuriems taikoma akcija. Nuolat atnaujiname ir pildome vilnonių pėdkelnių asortimentą bei sekame naujausias mados tendencijas, tad tikrai rasite sau labiausiai patikusį ir tinkamą variantą, kad jaustumėtės ne tik gražiai, bet ir pasitikėtumėte savimi.