Tinklinės pėdkelnės

Spalva: Juoda Sudėtis: 87% poliamidas, 10% elastanas, 3% medvilnė ..
€990
705
Spalva: Juoda, Beige Sudėtis: 84% poliamidas, 16% elastanas ..
€850
828
Spalva: Juoda Sudėtis: 80% poliamidas, 20% elastanas ..
€1400
868
Spalva: Juoda Sudėtis: 80% poliamidas, 20% elastanas ..
€900
869
Spalva: Juoda Sudėtis: 80% poliamidas, 20% elastanas ..
€1590
872
Spalva: Beige (bėžinė), Juoda Klasikinio tinklelio pėdkelnės Besiūlės kelnaičių srityje Sud..
€750
73
Spalva: Juoda Pagamintos iš pintų elastano siūlų Stilingos didelio tinklo pėdkelnės ..
€245€490
74
Spalva: Juoda Stilingos tinklinės pėdkelnės Patogi, minkšta guma Besiūlės kelnaičių ..
€780
75
Spalva: Juoda Ažūrinis raštas Stilingos tinklinės pėdkelnės Sudėtis: 85% poliamidas,..
€450€750
76
Spalva: Juoda Ažūrinis raštas Stilingos tinklinės pėdkelnės Sudėtis: 92% poliamidas,..
€750
77
Spalva: Juoda Ažūrinis raštas Stilingos tinklinės pėdkelnės Sudėtis: 85% poliamidas,..
€450€750
78
Spalva: Juoda Ažūrinis raštas Stilingos tinklinės pėdkelnės Sudėtis: 82% poliamidas,..
€450€750
79

Tinklinės pėdkelnės vėl išgyvena tikrą atgimimą ir tapo vienu iš labiausiai trokštamų bei medžiojamų aprangos detalių. Jos yra labai universalios ir puikiai pritaikomos bet kuriai progai bei puikiai tinka prie įvairiausių rūbų derinių. Mitas yra tai, kad tinklinės pėdkelnės tinka tik vakarui, nes dienos metu jos atrodys nepadoriai. Taip tikrai nėra, nes tinklinės pėdkelnės yra labai įvairios – skirtingo tankumo, storio ir dizaino. Taip pat tinklelis gali būti tik imitacija, sudarant iliuziją ir atkartojant tinklo raštą ant įprastų pėdkelnių. Tad jos puikiai tinka prie bet kokio klasikinio kostiumėlio, suknelės ar kapri stiliaus kelnių. Vakarui ar norint pasipuošti kažkokia proga, siūlome rinkti tinklines pėdkelnes su blizgučiais, su papuošimais ar su deimantais. Jos puikiai atrodys prie minimalistinio stiliaus suknelės ar sijono. Dar vienas būdas norinčioms išsiskirti – tinklinės pėdkelnės po džinsais, kurie yra plėšyti. Toks laisvalaikio stilius atrodo ne tik ekstravagantiškai, bet ir labai šiuolaikiškai.

Kur parduodamos tinklinės pėdkelnės?

Norinčios susikurti išskirtinį individualų stilių, siūlome rinktis tiek klasikines juodas ar kūno spalvos, tiek ryškesnių spalvų tinklines pėdkelnes. Visą platų pėdkelnių asortimentą galite pamatyti ir patogiai įsigyti internetu. Čia moterims siūlomi įvairūs dydžiai, skirtingų denų pėdkelnių, tiek kasdienai, tiek išskirtinei progai. Be to, garantuojame, kad dydis, kuris bus nurodytas ant pėdkelnių pakuotės tikrai atitiks, jei teisingai nusistatėte koks jums yra patogiausias ir geriausiai tinka.

Mūsų klientų atsiliepimai

Stengiamės nuolat atnaujinti asortimentą ir papildyti prekėmis, kurios atspindi aktualias mados tendencijas. Aukšta kokybė, puiki kaina ir platus asortimentas yra tai, ko ne visuomet gali pasiūlyti specializuota pėdkelnių parduotuvė. Taip pat nuolat organizuojame įvairias akcijas ar pasiūlymus pirkti pėdkelnes pigiau.

Džiaugiamės, jog dauguma moterų jau spėjo įvertinti mūsų siūlomų prekių kokybę ir tapo mūsų lojaliomis klientėmis, kurios drąsiai mus rekomenduoja ne tik savo draugėms, bet ir pažįstamoms. Tai įkvepia dar labiau stengtis, domėtis naujausiomis pasaulinėmis mados tendencijomis ir pasiūlyti kuo įdomesnių pėdkelnių modelių, padėsiančių moterims susikurti išskirtinį savo stilių ir taip išreikšti savo asmenybę.