Gydančios pėdkelnės

Spalva: Beige Pėdkelnės su vienodai pasiskirstančiu apspaudimu (mmHg 18) Stimuliuoja krau..
€1890
433
Spalva: Playa, Dore Naturelle, Juoda Pėdkelnės su vienodai pasiskirstančiu apspaudimu (15-17 mm..
€1340
186
Spalva: Playa, Dore Naturelle, Juoda Pėdkelnės su vienodai pasiskirstančiu apspaudimu (18-22 mm..
€1440
194
Spalva: Juoda, Playa, Dore Naturel Puskojinės su vienodai pasiskirstančiu apspaudimu (18-22 mmH..
€890
185

Gera savijauta ir puiki išvaizda gali būti suderinama. Tai yra be galo svarbu mūsų gerai nuotaikai ir darbingumui. Tad gydomosios pėdkelnės tikrai turėtų būti kiekvienos moters spintoje. Dažnai klaidinamai galvojama, kad gydomąsias pėdkelnes rekomenduojama nešioti tik vyresnio amžiaus moterims. Jos puikiai tinka bet kurio amžiaus moterims, kurias vargina kojų raumenų skausmas, mėšlungis ar venų varikozė. Svarbu tai, kad gydančios pėdkelnės būtų tinkamai parinktos, nes dydis kai kuriais atvejais, gali skirtis nuo įprastų pėdkelnių. Reikia turėti omenyje, kad gydomosios kompresinės pėdkelnės turi skirtingą kompresijos lygį, nuo kurio ir priklauso spaudimas į problemines vietas.

Kodėl naudingos gydančios pėdkelnės?

Gydomosios pėdkelnės ne tik pagerina kraujotaką ir limfos tekėjimą, palengvina apkrovas sąnariams, įsitempusius raumenis, bet ir teigiamai veikia nervų sistemą, miego kokybę ir bendrą savijautą. Mūsų asortimente yra siūlomi įvairūs dydžiai gydomųjų pėdkelnių, tad kiekviena moteris gali atrasti sau tinkamiausias, norimo kiekio denų pėdkelnes, kurios padės pagerinti savo sveikatą ir savijautą. Visos pėdkelnės yra labai kokybiškos, atitinkančios keliamus kokybės standartus, tad jas įsigijus neteks galvoti, kad jos bus neefektyvios. Mes nuolat atnaujiname savo asortimentą, domimės naujovėmis ir šiuolaikinėmis inovacijomis, kad galėtume moterims pasiūlyti geriausius gaminius, nei kokia kita specializuota parduotuvė.

Kur įsigyti kokybiškas gydančias pėdkelnes pigiau?

Mūsų siūlomas gydomąsias pėdkelnes galite patogiai įsigyti internetu labai patrauklia kaina. Siūlome itin platų asortimentą, kur surasite norimo dydžio ir norimos kompresijos pėdkelnes, kurios padės geriau jaustis kasdien. Tačiau reiktų turėti omenyje, kad kompresinės gydančios pėdkelnės yra tik priemonė, o ne visas problemas išsprendžiantis būdas. Jei turite rimtų problemų su venų varikoze ar kitomis kraujotakos ligomis, reiktų stengtis atlikti visus reikalingus tyrimus bei iš esmės keisti savo gyvenimo būdą – daugiau fiziškai aktyviai judėti, sveikai maitintis, atsisakyti žalingų įpročių, subalansuoti miego režimą ir iš naujo atrasti darbo bei poilsio balansą. Jei nerandate sau reikalingų pėdkelnių, visuomet galite kreiptis į mus, o me pasistengsime operatyviai jums pranešti kai tik turėsime jums reikalingą prekę prekyboje.