Vyriškos kojinės

Spalva: Raudona Sudėtis: 86% medvilnė, 12% poliamidas, 2% elastanas ..
€390
837
Spalva: Juoda/Žalia/Mėlyna Sudėtis: 87% medvilnė, 11% poliamidas, 2% elastanas ..
€390
838
Spalva: Pilka Sudėtis: 83% medvilnė, 15% poliamidas, 2% elastanas ..
€390
839
Spalva: Mėlyna/Balta Sudėtis: 87% medvilnė, 11% poliamidas, 2% elastanas ..
€390
840
Spalva: Juoda Sudėtis: 83% medvilnė, 15% poliamidas, 2% elastanas ..
€390
841
Spalva: Žalia Tinka ir vyrams ir moterims Universalus dydis Sudėtis: 64% akrilas, 28% vilna..
€690
631
Spalva: Raudona/Juoda Sudėtis 1: 85% medvilnė, 10% poliamidas, 3% polipropilenas, 2% elastanas ..
€490
712
Spalva: Tamsiai mėlyna Sudėtis: 77% medvilnė, 21% poliamidas, 2% elastanas ..
€350
713
Spalva: Tamsiai mėlyna Sudėtis: 80% medvilnė, 18% poliamidas, 2% elastanas ..
€350
714
Spalva: Tamsiai mėlyna Sudėtis: 85% medvilnė, 10% poliamidas, 3% polipropilenas, 2% elastanas ..
€350
715
Spalva: Tamsiai mėlyna Sudėtis: 78% medvilnė, 18% poliamidas, 2% polipropilenas, 2% elastanas. ..
€350
716
Sudėtis: 77% medvilnė, 19% poliamidas, 2% polipropilenas, 2% elastanas ..
€290
349

Turbūt nei vienas vyras niekada nepasakys, kad jam kojinių yra per daug, nes jos turi savybę pasimesti ir likti po vieną. Kad taip nenutiktų, mes turime jums puikų sprendimą – įsigyti mūsų siūlomas kokybiškas vyriškas kojines pigiau ir visuomet tik prireikus turėti atsarginę porą. Vyriškos kojinės yra ta tema, kur sukurta begalė anekdotinių situacijų ir juokingų istorijų, tačiau tenka pripažinti, kad jos yra būtinas kiekvieno vyro atributas. Ta kokį pasirinkimą siūlome būtent vyrams, trumpai pristatysime, nes moterims taip pat aktualu žinoti kur parduodamos firminės vyriškos kojinės patrauklia kaina.

Kokios vyriškos kojinės yra populiariausios?

Kalbant apie vyriškas kojines, tai dažniausiai vyrauja klasikinių spalvų paletė: juoda, pilka, tamsiai mėlyna, rečiau ruda. Dažniausiai vyrai renkasi tamsias kojines, bet galima tik spėlioti ar tai daro dėl praktiškumo, kad nesimato, kada jos yra nešvarios arba tiesiog nenori išsiskirti iš kitų.

Tad vienas svarbiausių dalykų, renkantis vyriškas kojines yra galiojantis nerašytas aprangos kodas, kad kojinės yra dėvimos tik su uždara avalyne, jei ji yra atvira, tuomet arba reiktų rinktis trumpas sportines kojines, arba batus avėti ant basų kojų. Tai priklauso ir nuo vyro aprangos, pavyzdžiui prie vasarinių šortų, nerekomenduojama mūvėti jokių kojinių, nebent kojinės bus iki kelių ir taps jūsų bendro įvaizdžio dalimi.  Tuomet ir šortai atitinkamai turėtų būti klasikinio stiliaus su nežymiu kantu, viršuje galima mūvėti marškinius su klasikine liemene ar lengvu švarku. Toks „britiško berniuko“ ar „Prancūzijos pakrantės gyventojo“ įvaizdis tikrai tiks ne visiems, kaip ir kojinės iki kelių.

Norintiems drąsesnio įvaizdžio ar ryškesnių spalvų, siūlome rinktis jaunatviškas spalvotas kojines, kurios puikiai tiks tiek prie laisvalaikio džinsų, tiek prie klasikinio kostiumo. Kojinės vyrams tikrai nebeprivalo derėti vienodais atspalviais prie kostiumo, tačiau rinkdamiesi kojines labiau kreipkite dėmesį į jų ilgį, o ne vien tik į spalvų gamą.

Tačiau jei jums yra svarbus etiketas ir aprangos kodai, tuomet tradiciškai kojinės turi dengti pusę blauzdos, nes taip išvengsite nepatogių situacijų, kuomet prisėdus ir pakilus kelnių klešnei matosi nuogos kojos tarpelis. Tai ne tik atrodo labai neestetiškai, bet ir yra laikoma blogo tono ženklu, ypač jei dalyvaujate oficialiame susirinkime ir sprendžiate verslo klausimus. Jei nenorite suklysti rinkdamiesi kojines, tuomet pagalvokite apie savo avalynės spalvą ir bandykite išsirinkti kažką panašaus į ją.

Laisvalaikiu, dėvint laisvo sportinio stiliaus drabužius ir lengvus uždarus batus, galima rinktis plonas, trumpas kojines, kurios atrodys tvarkingai ir stilingai. Šiuo metu vėl į madą grįžta baltos storos frotinės kojinės, kurios derinamos su grubiais sportiniais bateliais ir ant kurių ryškiai matosi prekinis ženklas, dažniausiai vienas iš žinomų sportinės aprangos ir avalynės gamintojų. Tačiau nepamirškite, kad tai kas madinga, nebūtinai tinka jums. Tad nebijokite būti unikaliu ir pačiam susikurti savo individualų stilių.

Kur galima įsigyti kokybiškas vyriškas kojines?

Savo asortimente siūlome itin platų vyriškų kojinių pasirinkimą. Tad viską patogiai galite išsirinkti ir užsisakyti internetu. O apmokėjus užsakymą, operatyviai gauti siuntą nurodytu adresu. Mes nuolat papildome savo asortimentą naujienomis, tad galite išsirinkti puikias kokybiškas vyriškas kojines už priimtiną kainą ir papildyti savo garderobą ar spintos atsargas. Tikimės, jog mūsų gaminių kokybė jums patiks ir jūs būsite maloniai nustebinti, kad galime jums pasiūlyti tokį platų pasirinkimą ir komfortą, tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms.