Pėdkelnės ropojimui

Spalva: Raudona Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastanas ..
€850
344
Spalva: Šviesiai pilka Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastan..
€850
345
Spalva: Tamsiai mėlyna Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastanas ..
€850
346
Spalva: Rožinė Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastanas ..
€850
347
Spalva: Šviesiai mėlyna Neslystančios Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elasta..
€850
348

Auginantys kūdikius, puikiai žino kaip greitai jie auga ir noriai tyrinėja pasaulį bei juos supančią aplinką. Mažyliai nenuilstamai kažką aktyviai veikia, tyrinėja aplinką ir stengiasi kuo greičiau tapti savarankiškais, tad ropojimo pėdkelnės yra būtent tai, kas padeda vaikui saugiai ropoti ir judėti pirmyn, bent kažkiek pristabdant ir apsaugant nuo galimų traumų ar skausmingų susidūrimų su netikėtomis kliūtimis. Šios pėdkelnės vaikams, skirtos specialiai ropojimui  yra su specialia apsauga ir puikiai tinka pradedantiems ropoti ar vaikščioti kūdikiams.

Kuo ypatingos pėdkelnės skirtos ropojimui?

Mažylių pėdkelnės, skirtos ropojimui yra pagamintos su specialia apsauga ABS – tai technologija, kuri padeda sukurti efektyvią apsaugą nuo paslydimo. Tai neslystančios pėdkelnės, turinčios tam tikrus stabdžiukus ant pėdkelnių pėdų, čiurnų ar kelių. Jos puikiai tinka tiek ropojimui, tiek pirmiesiems vaikučio žingsniams. Tokios kūdikių pėdkelnės yra pagamintos iš kokybiškos šukuotinės medvilnės ir padengtos guma labiausiai slystančiose vietose, kurios yra atspirties taškai, vaikui stengiantis tapti savarankiškam. Jos yra patogios, nevaržo judesių ropojimo metu ir leidžia patogiai ir svarbiausia saugiai pažinti supantį pasaulį.

Kur galima įsigyti kūdikių ropojimo pėdkelnes pigiau?

Mūsų asortimente galite rasti įvairių kokybiškų pėdkelnių kūdikiams ir mažiems vaikams. Čia rasite įvairių dydžių pėdkelnių, nuo gimimo. Prekiaujame internetu, tad čia rasite mūsų visą asortimentą, kur galėsite patogiai išsirinkti ir įsigyti jums labiausiai patikusias ir tinkančias pėdkelnes ar kojines patrauklia kaina. Mes nuolat domimės naujovėmis, tam, kad galėtume pasiūlyti geriausius aukštos kokybės gaminius, ką galima geriausio atrasti rinkoje.

Mes esame pasiruošę jums padėti, patarti ir padėti išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą bei operatyviai pristatyti užsakymą jūsų nurodytu adresu. Esame tam, kad patenkintume net ir išrankiausių klienčių norus ir pateisintume lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, kad galėtume jums pasiūlyti ne tik puikias prekes, bet ir aukšto lygio paslaugas bei puikų aptarnavimą, kad kiekviena klientė, apsiperkanti mūsų elektroninėje parduotuvėje, jaustų ypatingą dėmesį.

Mums be galo svarbi jūsų nuomonė ir rekomendacijos, kurios mus labai motyvuoja dar labiau stengtis ir pasiūlyti dar įdomesnių modelių pėdkelnių jūsų mažyliams, kad jūs galėtumėte džiaugtis ir vaikučiai jaustųsi labai patogiai ir komfortiškai.