Pėdkelnės nėščiosioms

Spalva: Juoda Sudėtis: 92% poliamidas, 8% elastanas ..
€790
575
Spalva: Juoda Sudėtis: 86% poliamidas, 14% elastanas ..
€790
576
Spalva: Juoda Itin šiltos Puikiai priglunda prie kūno Sudėtis: 90% medvilnė, 6% poli..
€1390
827
Spalva: Juoda, Daino Pėdkelnės nėščiosioms Puikiai prisitaiko didėjant pilvui I&scar..
€690
226
Spalva: Juoda Pėdkelnės nėščiosioms Puikiai prisitaiko didėjant pilvui Išskir..
€790
227
Spalva: Juoda Pėdkelnės nėščiosioms Puikiai prisitaiko didėjant pilvui Išskir..
€890
228
Spalva: Visone, Juoda, Grafitto Neščiosioms Švelnios Minkštos Sudėti..
€650
224
Spalva: Juoda, Camello Neščiosioms Švelnioms Mikštos Sudėtis: 88% po..
€790
225

Jei laukiatės vaikelio, dar nereiškia, kad reiktų dėvėti tik patogius sportinius kostiumus ir pamiršti visas progas pasipuošti. Jūsų stilius ir rūbų deriniai gali išlikti beveik nepakitę, jei pasirinksite sau patogius ir judesių nevaržančius drabužius. Mūsų asortimente yra siūlomos specialios pėdkelnės nėščiosioms, kurios augant pilvukui, puikiai jį prilaiko ir apsaugo. Jų liemuo dažniausiai yra paaukštintas, o pilvo vietoje yra suformuota tarsi elastinga kišenė, švelniai apgaubianti pilvo sritį. Tokios nėščioms skirtos pėdkelnės itin populiarios, nes jų yra įvairūs dydžiai bei skirtingų denų, puikiai tinkančiam bet kuriam metų laikui ir žinoma, nėštumo semestrui.

Kur parduodamos pėdkelnės nėštukėms?

Kokybiškos pėdkelnės nėščioms yra parduodamos internetu. Čia ne tik galite rasti platų pasirinkimą pėdkelnių, kurias galėsite priderinti prie pačių įvairiausių sijonų, suknelių ar plačių kelnių, kuriuos nešiosite nėštumo metu. Tad tikrai garantuojame, kad tikrai atsiras jums tinkantis dydis, todėl jausitės komfortiškai ir nepatirsite jokių nepatogumų. Mūsų parduotuvė siūlo moterims pėdkelnes ir su kompresija, kas nėštukėms taip pat aktualu, nes nėštumo metu labai tinsta ir greit pavargsta kojos. Ypač tai aktualu paskutinėmis nėštumo savaitėmis. Taip pat ne paslaptis, kad nėščiųjų pėdkelnės daug kur kainuoja brangiau, nes jos yra priskiriamos prie specializuotų. Džiaugiamės, jog galime būsimoms mamytėms pasiūlyti kokybiškas prekes pigiau, labai patrauklia kaina. Mūsų asortimente, moterims siūlome ir pėdkelnes, kurios puikiai tiks ir po gimdymo, nes prilaiko pilvo raumenis ir padeda išformuoti taliją bei užpakaliuką. Pėdkelnės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios puikiai praleidžia orą ir yra minkštos, elastingos, nedirgina ir nealergizuoja odos. Taip pat vidinės siūlės yra švelnios, tad tikrai nepalieka jokių įspaudų ar žymių ant odos.

Mūsų klientų atsiliepimai

Džiaugiamės, jog dauguma mūsų klienčių yra labai patenkintos mūsų pėdkelnių kokybe, todėl kaskart stengiamės jas nustebinti ir pradžiuginti naujovėmis, atitinkančiomis šiuolaikines mados tendencijas. Tad net ir besilaukdamos vaikelio gali atrodyti žaviai ir puoštis mėgstamomis suknelėmis bei džiaugtis savo moteriškumu. Linkime atrasti ir susikurti puikius derinius, kur mūsų pėdkelnės puikiai papildys juos ir suteiks pasitikėjimo savimi.